Showing all 7 results

 • Szafa kamieniczka

  1,799.00  1,099.00 

  Piękna szafa kamieniczka z linii Premium. Kolor fuksja. Egzemplarz z ozdobnymi okienkami i ramkami imitującymi drzwiczki. Lakierowana na zewnątrz ( w tym po bokach) i w środku. Na górze szafy ozdobny daszek, będący jednocześnie dodatkową półeczką. Wymiary : 155x60c42 cm. W środku reling na wieszaki.

  W ofercie promocyjnej dostępna 1 sztuka.

  Szafa nie wymaga montażu. Zostaje dostarczona w całości.

   

   

 • Szafa kamieniczka premium 180 cm niebieska

  1,999.00  1,299.00 

  Szafa kamieniczka do pokoju dziecka. Model z linii Premium, wysokość 180 cm, wzór nr 2 ( wg schematu). Lakierowana w całości, z ozdobnym daszkiem na samej górze. Wymiary całkowite wys 180cm, szer 50 cm, gł 52 cm. Wyposażenie wewnątrz – półki. Półki, wewnętrzne plecy szafy i ozdobny trójkątny daszek mają nieco inny odcień lakieru ( lakiery z różnych partii producenta). Kolor intensywny niebieski.

 • Szafa zamek XL

  3,999.00 4,999.00 
  48 rat x

  Szafa jakiej nie znaliście! Na kształt zamku, z niepowtarzalnymi detalami. Można do niej wejść jak do garderoby przez specjalnie przygotowane dla małej królewny/małego rycerza różowe drzwiczki i wyjrzeć przez wycięte w bocznej ściance okno.

  Jest niezwykle pojemna. Lewy moduł to zamykane półki wykończone ozdobną wieżyczką w  kolorze z naszej palety.

  Środkowy moduł z półkami jest modułem opcjonalnym. Szafa i bez niego jest bardzo duża.

  Prawy moduł z relingiem na wieszaki (przykryty sufitem) pomieści oprócz wieszaków duże pudła i przedmioty o nieregularnym kształcie.

  Na żywo jest wyjątkowo efektowna, zdjęcia niestety nie oddają do końca  jej uroku.

   

   

   

   

   

 • Szafka fabryczka 1 sztuka

  1,299.00 1,499.00 
  48 rat x

  Te szafki to miejskie fabryczki widziane z lotu ptaka. Ich unikalny design powoduje, że są meblem i ozdobą pokoju jednocześnie.  Pomieszczą ogromną ilość skarbów. Szafy maja lakierowane fronty, boki i wszystkie zewnętrzne elementy ozdobnych kominów. Kolorystyka dostępna z naszej palety .Dostępne w 2 wariantach wysokości :  ok 150 i 180cm. Wnętrze białe, wyposażone w poziome półki w lub reling na ubrania  (na  życzenie ).

  Szafa nie wymaga montażu, jest dostarczana w całości.

 • Szafa Kamieniczka 1 sztuka

  1,799.00 2,199.00 
  48 rat x

  Pięknie wykończona z dbałością o każdy detal, inspirowana wrocławskim rynkiem,szafa kamieniczka dostępna w kilku wariantach kolorystycznych i funkcjonalnych- z półkami lub relingiem. Wysokość 155cm lub 180 cm .

   Dostępne pojedynczo ( wykończenie frontu do wyboru wg schematu- 1,2 lub 3) lub w zestawie, tworząc efektowny,

  magiczny ciąg.  

  Szafy są lakierowane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz w tym samym kolorze.  Na górze za wykończeniem frontu znajduje się     ozdobny „daszek” tworzący jeszcze jedną dodatkową półeczkę i dodający uroku szafom widzianym z boku.

  Wyposażenie wewnątrz : wzór  1 – reling na wieszaki + półka; wzór 2,3- półki.

  Szafa nie wymaga montażu, dostarczana jest w całości.

 • Szafa Kamieniczka zestaw 3 sztuki

  3,999.00 4,799.00 
  48 rat x

  Pięknie wykończona z dbałością o każdy detal, inspirowana wrocławskim rynkiem, szafa kamieniczka dostępna w kilku wariantach kolorystycznych i funkcjonalnych. Są bardzo pojemne.  W zestawie znajduje się    moduł o szerokości 60cm w wybranym kolorze z listy (wewnątrz reling na wieszaki i półka), oraz dwa moduły o szerokości 50 cm  w kolorze jasnym i ciemnym szarym (wewnątrz  półki – wys 180 -4 półki, 150 -3 półki).

  Szafy są lakierowane ze wszystkich widocznych stron zewnętrznych.Na górze za wykończeniem frontu znajduje się     ozdobny „daszek” tworzący jeszcze jedną dodatkową półeczkę i dodający uroku szafom widzianym z boku.

  Dostępne w dwóch wysokościach.

  Szafy nie wymagają montażu, są dostarczane w całości.

 • Fabryczki 3 sztuki

  2,999.00 3,599.00 
  48 rat x

  Te szafki to miejskie fabryczki widziane z lotu ptaka. Ich unikalny design powoduje, że są meblem i ozdobą pokoju jednocześnie.  Pomieszczą ogromną ilość skarbów. Szafy mają lakierowane fronty, boki i wszystkie zewnętrzne elementy ozdobnych kominów. Kolorystyka dostępna z naszej palety .Dostępne w 2 wariantach wysokości :  ok 150 i 180cm. Wnętrze z białej płyty meblowej, wyposażone w poziome półki w lub reling na ubrania  (na  życzenie ).

  Szafy nie wymagają montażu, są dostarczane w całości.