Showing all 4 results

 • Łóżko piętrowe dla 1 lub 2 dzieci

  3,999.00 

  Wyjątkowe łóżko piętrowe dla jednego lub dwojga dzieci. Idealne do spania i do zabawy. Stelaż drewniany, elementy lakierowane z mdf. Drabinka pod skosem, z szerokimi bezpiecznymi stopniami. Dodatkowa górna półeczka na drobiazgi. Przestrzeń na dole, uzupełniona materacem stanowi miejsce do spania, bez materaca można ją dowolnie zagospodarować .

  Wymiar materaca 190×90 cm.  Wysokość do najwyższego punktu 180cm, wysokość górnego stelaża ok 120 cm. (Materace do kupienia osobno). Rekomendowany materac do łóżek piętrowych Hevea SnuDo. Dostępny w naszym sklepie.

 • Łóżko balon

  3,399.00 
  48 rat x

  Stylowe łóżko inspirujące do wielu zabaw. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja z cofniętymi nogami daje optyczne wrażenie unoszenia się łóżka nad podłogą. Balon nad łóżkiem, wykonany z tego samego materiału co rama łóżka z delikatnie tłoczonymi liniami to jednocześnie lampa nocna. Dzięki możliwości zmiany natężenia światła za pomocą  pilota, mały podróżnik sam może nią sterować.  Do balonu pasuje materac o wymiarach 160×70 cm.

 • Łożko z łóżeczkiem

  1,799.00 1,999.00 
  48 rat x

  Prosty, stylowy zestaw dla dziecka i jego najlepszego przyjaciela. Zamiast tradycyjnej barierki chroniącej przed upadkiem została zaprojektowana nakładana półeczka. Można na niej przechowywać drobiazgi; umieszczać w dowolnym miejscu na całej długości łóżka lub gdy jest niepotrzebna po prostu zdjąć i powiesić na ścianie.
  Dostępne w dwóch rozmiarach.

   

   

 • Łóżko z ramą

  1,999.00 2,199.00 
  48 rat x

  Łóżko dla małej królewny lub rycerza z dekoracyjną ramą i zdejmowaną nakładką chroniącą przed upadkiem. Ramę można dowolnie ozdobić, powiesić na niej baldachim lub koc tworząc kurtynę przy zabawie w teatr. Możliwości niezliczone 😉 Dostępne w dwóch rozmiarach. Wysokość ramy ok 170 cm. Wymiary pasujących materacy : 160×70 oraz 190×90.