Szafy dziecięce basic

szafy dziecięce szafa domek szafa kamieniczka i inne 

Showing all 7 results

 • Szafa dla dziecka Miś

  1,199.00 

  Szafa dla dziecka Miś – pierwszy model z naszej najnowszej kolekcji. Lakierowane drzwi dostępne w wielu kolorach. Korpus i półki z białej płyty meblowej. Funkcjonalny mebel i dekoracja pokoju dziecięcego.

  Wymiary: szerokość 66 cm, wysokość 166 cm , głębokość 52 cm.

  Dostarczamy szafę zmontowaną. Instrukcja mocowania do ściany wraz z produktem.

  Termin realizacji 4-6 tygodni. Niektóre modele (kolory) dostępne od ręki.

   

   

   

 • Szafa dla dziecka fabryczka basic zestaw

  2,999.00 3,299.00 

   Szafa dla dziecka – miejskie fabryczki widziane z lotu ptaka. Model z linii BASIC.  Ozdobne  wykończenia drzwi szaf  maskują skosy w pomieszczeniach. Szafy mają lakierowane fronty. Boki i korpus z białej płyty meblowej. Kolorystyka dostępna z naszej palety. Dostępne w 2 wariantach wysokości :  ok 150 i 180 cm. Pozostałe wymiary  pojedynczego modułu : szer 50 cm, głębokość ok 52 cm. Wnętrze  wyposażone w poziome półki w lub drążek na ubrania  (na  życzenie).

  Wariant z malowanymi bokami i dodatkową nadbudową z tyłu kominów dostępny w linii Premium.

  https://lemonkid.pl/produkt/fabryczki-3-sztuki/

  Szafy do samodzielnego montażu.

  Czas realizacji zamówienia 4-6 tygodni. Niektóre modele dostępne od ręki.

 • Szafa kamieniczka zestaw basic

  4,999.00 

  Szafa  kamieniczka wersja basic, 3 moduły. Inspirowana wrocławskim rynkiem.  Lakierowane fronty dostępne w wielu wariantach kolorystycznych.  Ozdobnie wykończone fronty a także dekoracyjne okienka sprawiają, że szafa jest jednocześnie ozdobą pokoju. Przede wszystkim jest jednak pojemnym meblem. Całkowita szerokość szafy to 1,6 m, wysokość 1,8m. 

  W zestawie znajduje się moduł o szerokości 60cm (wewnątrz reling na wieszaki i półka), oraz dwa moduły o szerokości 50 cm  (wewnątrz 4 półki).  Wybrane kolory z naszej palety należy wpisać w szczegółach zamówienia. W kolorze pozostają drzwi. Boki i wnętrza szaf – białe. 

  Wersje z lakierowanymi bokami i ozdobnymi daszkami dostępne w zakładce  Meble Premium https://lemonkid.pl/produkt/szafa-kamieniczka-zestaw-3-moduly/

  Szafy do samodzielnego montażu.

  Koszt dostawy (bez wniesienia) pod wskazany adres niezależnie od ilości zamówionych modeli spośród całej ofert mebli wynosi 250 zł.

 • Szafa dla dziecka kamieniczka basic

  1,599.00 1,749.00 

  Szafa dla dziecka kamieniczka 1 moduł. Z racji swojego kształtu doskonale pasuje do pomieszczeń na poddaszu maskując skosy. Front lakierowany, z ozdobnymi okienkami i kształtem do wyboru z 3 opcji.  Wnętrze z białej płyty meblowej wyposażone w półki lub półki z relingiem na wieszaki. Fronty dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Wybrany kolor należy wpisać w szczegółach zamówienia.

  Szafa do samodzielnego montażu.

  Czas realizacji 4-6 tygodni. Wiele modeli dostępnych od ręki.

  Koszt dostawy (bez wniesienia) pod wskazany adres niezależnie od ilości zamówionych modeli spośród całej ofert mebli wynosi 250 zł.

 • Szafa zamek basic duża

  2,149.00 

  [Szafa zamek dla małej królewny lub rycerza w wersji basic. Z ozdobnymi elementami w kolorze. Fronty lakierowane, korpus z białej płyty meblowej. Wewnątrz półki oraz reling na wieszaki. Idealnie pasuje na poddaszach- ozdobne wykończenia z przodu niwelują optycznie skosy. Bardzo pojemna. Wymiary całkowite 180x100x52cm. W kilku wariantach kolorystycznych.

  Szafa do samodzielnego montażu.

 • Szafa kamieniczka basic duża

  2,149.00 

  [:pl]Najnowszy model Waszej ulubionej szafy kamieniczki. Lakierowane fronty z okienkami imitujące budynki. Z tyłu pojemny korpus z białej płyty meblowej z półkami i relingiem na ubrania. Piękna i praktyczna. Idealnie sprawdza się jako szafa pod skosy! Kilka wariantów kolorystycznych; możliwość połączenia frontów w dwóch różnych kolorach wybranych dowolnie z naszej palety. ( wybrane kolory proszę wpisać w szczegółach zamówienia). Wymiary całkowite : wys 180cmx szer 100cm gł 52 cm.

  Szafa do samodzielnego montażu.[:de]Wunderschön mit viel Liebe zum Detail ausgearbeiteter, vom Breslauer Markt inspirierter Schrank. Schön und funktional.

  Die Türen sind lackiert; Körper mit weißen Spanplatten. Im Inneren  eine Menge Regale und Kleiderstange. Mehrere Farboptionen.

  Schrank zur Selbstmontage.

  [:]

 • Szafa góry duża

  1,799.00 
  48 rat x

  Pojemna szafa z frontami imitującymi widok gór, uzupełniająca motyw przewodni kolekcji. Posiada czworo ozdobnych drzwiczek. Wewnątrz posiada półki i reling na wieszaki. Górne fronty i boki w kolorze białym dolne fronty jasne szare.

  wymiary