Showing all 4 results

  • Szafa dla dziecka fabryczka basic zestaw

    2,999.00 3,299.00 

     Szafa dla dziecka – miejskie fabryczki widziane z lotu ptaka. Model z linii BASIC.  Ozdobne  wykończenia drzwi szaf  maskują skosy w pomieszczeniach. Szafy mają lakierowane fronty. Boki i korpus z białej płyty meblowej. Kolorystyka dostępna z naszej palety. Dostępne w 2 wariantach wysokości :  ok 150 i 180 cm. Pozostałe wymiary  pojedynczego modułu : szer 50 cm, głębokość ok 52 cm. Wnętrze  wyposażone w poziome półki w lub drążek na ubrania  (na  życzenie).

    Wariant z malowanymi bokami i dodatkową nadbudową z tyłu kominów dostępny w linii Premium.

    https://lemonkid.pl/produkt/fabryczki-3-sztuki/

    Szafy do samodzielnego montażu.

    Czas realizacji zamówienia 4-6 tygodni. Niektóre modele dostępne od ręki.

  • Regał półka na lego lub zabawki

    359.00 

    Minimalistyczna półka ścienna na zabawki . Funkcja i dekoracja w jednym. Płyta o wymiarach 1x1m , półki o głębokości 15 cm. Półka bez bocznych ścian i widocznych mocowań. W całości lakierowana na dowolny kolor. Możliwość dopasowania do indywidualnych wymiarów.

     

  • Szafa kamieniczka zestaw basic

    4,199.00 

    Szafa  kamieniczka wersja basic, 3 moduły. Inspirowana wrocławskim rynkiem.  Lakierowane fronty dostępne w wielu wariantach kolorystycznych.  Ozdobnie wykończone fronty a także dekoracyjne okienka sprawiają, że szafa jest jednocześnie ozdobą pokoju. Przede wszystkim jest jednak pojemnym meblem. Całkowita szerokość szafy to 1,6 m, wysokość 1,8m. 

    W zestawie znajduje się moduł o szerokości 60cm (wewnątrz reling na wieszaki i półka), oraz dwa moduły o szerokości 50 cm  (wewnątrz 4 półki).  Wybrane kolory z naszej palety należy wpisać w szczegółach zamówienia. W kolorze pozostają drzwi. Boki i wnętrza szaf – białe. 

    Wersje z lakierowanymi bokami i ozdobnymi daszkami dostępne w zakładce  Meble Premium https://lemonkid.pl/produkt/szafa-kamieniczka-zestaw-3-moduly/

    Szafy do samodzielnego montażu.

    Koszt dostawy (bez wniesienia) pod wskazany adres niezależnie od ilości zamówionych modeli spośród całej ofert mebli wynosi 250 zł.

  • Szafa dla dziecka kamieniczka basic

    1,399.00 1,459.00 

    Szafa dla dziecka kamieniczka 1 moduł. Z racji swojego kształtu doskonale pasuje do pomieszczeń na poddaszu maskując skosy. Front lakierowany, z ozdobnymi okienkami i kształtem do wyboru z 3 opcji.  Wnętrze z białej płyty meblowej wyposażone w półki lub półki z relingiem na wieszaki. Fronty dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Wybrany kolor należy wpisać w szczegółach zamówienia.

    Szafa do samodzielnego montażu.

    Czas realizacji 4-6 tygodni. Wiele modeli dostępnych od ręki.

    Koszt dostawy (bez wniesienia) pod wskazany adres niezależnie od ilości zamówionych modeli spośród całej ofert mebli wynosi 250 zł.