Szafa dla dziecka

Nasza szafa dla dziecka to zdecydowanie nie tylko mebel. To dekoracja pokoju i unikalny pomysł na zaaranżowanie pokoju dziecięcego. Szafa domek, kamieniczka czy fabryczka to nasze najbardziej popularne modele. Cechuje je przede wszystkim wysoka jakość i dbałość o detal. W rezultacie efekt murowany. Zestawione z pozostałymi modelami łóżek, komód tworzą gotowy, niebanalny projekt wnętrza dla dzieci.

szafy dla dzieci meble dla dzieci 

eble dla dzieci. Szafy dla dzieci.

Showing all 9 results

 • Szafa kamieniczka zestaw premium

  4,999.00 
  48 rat x

  Szafa domek  (kamieniczka) , inspirowana wrocławksim rynkiem. Dostępna w wielu wariantach kolorystycznych i funkcjonalnych. Duża i pojemna.  W zestawie znajduje się   moduł o szerokości 60cm w wybranym kolorze z naszej palety (wewnątrz reling na wieszaki i półka), oraz dwa moduły o szerokości 50 cm  (wewnątrz  półki  )

  Szafy są lakierowane ze wszystkich widocznych stron zewnętrznych. Na górze za wykończeniem frontu znajduje się    ozdobny „daszek” tworzący jeszcze jedną dodatkową półeczkę i dodający uroku szafom .

  Wariant basic  w niższej cenie https://lemonkid.pl/produkt/szafa-kamieniczka-basic-3-moduly/

  Wybrane kolory z naszej palety należy wpisać w szczegółach zamówienia.

  Szafy nie wymagają montażu, są dostarczane w całości.

  Czas realizacji zamówienia 4-6 tygodni. Wiele modeli dostępnych od ręki.

  Koszt dostawy (bez wniesienia) pod wskazany adres niezależnie od ilości zamówionych modeli spośród całej ofert mebli wynosi 250 zł.

 • Szafa dla dzieci fabryczki

  4,299.00  2,999.00 

  Szafa dla dzieci fabryczka z linii Premium. Zestaw 3 moduły w kolorze pudrowego różu.  Lakierowane wszystkie zewnętrzne elementy. Dekoracyjne kominy i nadbudowa na korpusie powodują że szafa nabiera wyjątkowego charakteru w każdym pomieszczeniu. Wewnątrz poziome półki oraz drążek na wieszaki.

  Wymiary szaf (w maksymalnych punktach): wysokość 152 cm, szer jednego modułu 50 cm, głębokość 52 cm. Dwa moduły z półkami ( po 3 półki w każdym ), jeden moduł z półka i drążkiem na wieszaki.

  Wysyłka 2-3 tyogodnie.

 • szafa dla dziecka fabryczki zestaw

  2,999.00 3,599.00 
  48 rat x

   Szafa dla dziecka – miejskie fabryczki widziane z lotu ptaka. Są meblem i ozdobą pokoju jednocześnie.  Pomieszczą ogromną ilość skarbów. Szafy mają lakierowane fronty, boki i wszystkie zewnętrzne elementy ozdobnych kominów. Kolorystyka dostępna z naszej palety . Dostępne w 2 wariantach wysokości :  ok 150 i 180cm (szerokości modułów 45 lub 50 cm) Wnętrze białe, wyposażone w poziome półki w lub reling na ubrania  (na  życzenie).

  Szafy w wersji premium dostarczane są w złożonych modułach. Konieczne jedynie mocowanie do ściany.

  Wariant bez lakierowanych boków i dodatkowej górnej  nadbudowy z tyłu frontu, w niższej cenie – dostępny w linii Basic.

  Czas realizacji zamówienia 4-6 tygodni. Niektóre modele dostępne od ręki.

   

   

   

   

 • Szafa kamieniczka premium 180 cm niebieska

  1,999.00  1,299.00 

  Szafa kamieniczka do pokoju dziecka. Model z linii Premium, wysokość 180 cm, wzór nr 2 ( wg schematu). Lakierowana w całości, z ozdobnym daszkiem na samej górze. Wymiary całkowite wys 180cm, szer 50 cm, gł 52 cm. Wyposażenie wewnątrz – półki. Półki, wewnętrzne plecy szafy i ozdobny trójkątny daszek mają nieco inny odcień lakieru ( lakiery z różnych partii producenta). Kolor intensywny niebieski.

 • Szafa dla dziecka fabryczki 3 kolory

  3,999.00  2,999.00 

  Te szafki to miejskie fabryczki widziane z lotu ptaka. Ich unikalny design powoduje, że są meblem i ozdobą pokoju jednocześnie. Liczne komory pomieszczą ogromną ilość skarbów.  Wewnątrz  posiadają nieregularne, w większości ruchome półki co pozwala jeszcze lepiej dopasować przechowywane przedmioty o nietypowym kształcie.  Szafy są lakierowane w całości zarówno  w jednym kolorze. Łączenia po kątem 45 st. Dopracowany każdy detal.

  Szafy są dostarczane w całości. Konieczne jedynie mocowanie do ściany.

  W promocji dostępny jedynie 1 komplet złożony za fabryczek w 3 kolorach (biały, jasny szary, ciemny szary).

  Wysyłka do 5 dni.

   

   

   

   

   

 • [:pl]Szafa kamieniczka [:]

  1,799.00  1,099.00 

  [:pl]Piękna szafa kamieniczka z linii Premium. Kolor fuksja. Egzemplarz z ozdobnymi okienkami i ramkami imitującymi drzwiczki. Lakierowana na zewnątrz ( w tym po bokach) i w środku. Na górze szafy ozdobny daszek, będący jednocześnie dodatkową półeczką. Wymiary : 155x60c42 cm. W środku reling na wieszaki.

  W ofercie promocyjnej dostępna 1 sztuka.

  Szafa nie wymaga montażu. Zostaje dostarczona w całości.

   

   [:]

 • [:pl]Szafa zamek XL[:en]Szafa zamek[:de]Szafa zamek[:]

  3,999.00 4,999.00 
  48 rat x

  [:pl]Szafa jakiej nie znaliście! Na kształt zamku, z niepowtarzalnymi detalami. Można do niej wejść jak do garderoby przez specjalnie przygotowane dla małej królewny/małego rycerza różowe drzwiczki i wyjrzeć przez wycięte w bocznej ściance okno.

  Jest niezwykle pojemna. Lewy moduł to zamykane półki wykończone ozdobną wieżyczką w  kolorze z naszej palety.

  Środkowy moduł z półkami jest modułem opcjonalnym. Szafa i bez niego jest bardzo duża.

  Prawy moduł z relingiem na wieszaki (przykryty sufitem) pomieści oprócz wieszaków duże pudła i przedmioty o nieregularnym kształcie.

  Na żywo jest wyjątkowo efektowna, zdjęcia niestety nie oddają do końca  jej uroku.

   

   

   

   

   [:]

 • Szafa dla dzieci kamieniczka

  1,749.00 1,899.00 
  48 rat x

  Pięknie wykończona z dbałością o każdy detal, inspirowana wrocławskim rynkiem,szafa dla dziecka kamieniczka dostępna w kilku wariantach kolorystycznych i funkcjonalnych- z półkami lub relingiem. 

   Dostępne pojedynczo ( wykończenie frontu do wyboru wg schematu- 1,2 lub 3) lub w zestawie, tworząc efektowny, magiczny ciąg.  

  Szafy są lakierowane w całości  na zewnątrz . Środek i półki w kolorze białym.  Na górze za wykończeniem frontu znajduje się   ozdobny „daszek” tworzący jeszcze jedną dodatkową półeczkę i dodający uroku szafom widzianym z boku.

  Wyposażenie wewnątrz : wzór  1 – reling na wieszaki + półka; wzór 2,3- półki.

  Szafa nie wymaga montażu, dostarczana jest w całości.

  Czas realizacji 4-6 tygodni. Wiele modeli dostępnych od ręki.

  Koszt dostawy (bez wniesienia) pod wskazany adres niezależnie od ilości zamówionych modeli spośród całej ofert mebli wynosi 250 zł.

 • Szafa dla dziecka fabryczka 1 sztuka

  1,449.00 1,699.00 
  48 rat x

  Szafa dla dzieci – miejskie fabryczki widziane z lotu ptaka. Model z linii Premium. Są meblem i ozdobą pokoju jednocześnie.  Pomieszczą ogromną ilość skarbów. Szafy maja lakierowane fronty, boki i wszystkie zewnętrzne elementy ozdobnych kominów. Kolorystyka dostępna z naszej palety. Dostępne w 2 wariantach wysokości :  ok 150 i 180cm. Wnętrze białe, wyposażone w poziome półki w lub reling na ubrania  (na  życzenie ).

  Szafa  jest dostarczana w całości. Konieczne jedynie mocowanie do ściany.

  Czas realizacji zamówienia 4-6 tygodni. Niektóre modele dostępne od ręki.