Showing all 3 results

 • Komoda dziecięca domki szara

  1,999.00  1,599.00 

  Dekoracyjna komoda dziecięca. Z dwiema szufladami i otwartą półką. Wykonana z płyt meblowych i mdf. Cała lakierowana! Struktura wykończenia gładka, odbijająca światło ( wykończenie półmat/półpołysk). Kolor jasny szary ( RAL 7047). Ozdobny wzór na szufladzie jest tłoczony. Szuflady z  tzw. „cichym domykiem”.

  Wymiary 90x90x40 cm.

 • Stolik i siedzisko ze skrzyniami na zabawki

  1,299.00  999.00 

  [:pl]Zestaw idealny do pokoju dziecięcego. Jego elementy mogą pełnić rozmaite funkcje : stolika , siedziska, dwóch pojemnych skrzyń na zabawki na kółeczkach, ruchomych regałów czy stolików nocnych. Ozdobne fronty z tłoczonymi wzorami oraz zewnętrzne płaszczyzny stolika i siedziska są lakierowane. Kółeczka kauczukowe, obrotowe pozwalają na wygodne przemieszczanie skrzyni. Kolor biały.

  Wymiary zewnętrzne stolika ze skrzynią: wys 45cm, szer 60 cm, głębokość 40 cm.

  Wymiary zewnetrzne siedziska ze skrzynią: wys. 28cm; szer 60cm, głębokość 40cm.

   

   

  [:]

 • Komoda dla dziecka domki

  1,999.00 

  Dekoracyjna komoda dla dziecka ( i nie tylko) z dwiema szufladami i otwartą półką. Z zewnątrz cała lakierowana, struktura gładka, odbijająca światło ( wykończenie półmat/półpołysk). Dostępne opcje w kolorach z naszej palety ( wewnątrz komody zawsze kolor biały). Ozdobny wzór na szufladzie jest tłoczony. Szuflady z  tzw. „cichym domykiem”.

  Wymiary 90x90x40 cm.