Showing all 5 results

 • Szafa basic pojedyncza

  1,198.80 1,498.80 

  Piękna i praktyczna szafa kamieniczka pojedyncza. Z racji swojego kształtu doskonale pasuje do pomieszczeń na poddaszu maskując skosy. Front lakierowany, z ozdobnymi okienkami i kształtem do wyboru z 3 opcji.  Wnętrze z białej płyty meblowej wyposażone w półki lub półki z relingiem na wieszaki. Fronty dostępne w wielu wariantach kolorystycznych.

  Szafa do samodzielnego montażu.

   

 • Szafa góry duża

  1,799.00 
  48 rat x

  Pojemna szafa z frontami imitującymi widok gór, uzupełniająca motyw przewodni kolekcji. Posiada czworo ozdobnych drzwiczek. Wewnątrz posiada półki i reling na wieszaki. Górne fronty i boki w kolorze białym dolne fronty jasne szare.

  wymiary

   

 • Szafa kamieniczka basic duża

  2,149.00 

  Najnowszy model Waszej ulubionej szafy kamieniczki. Lakierowane fronty z okienkami imitujące budynki. Z tyłu pojemny korpus z białej płyty meblowej z półkami i relingiem na ubrania. Piękna i praktyczna. Idealnie sprawdza się jako szafa pod skosy! Kilka wariantów kolorystycznych; możliwość połączenia frontów w dwóch różnych kolorach wybranych dowolnie z naszej palety. ( wybrane kolory proszę wpisać w szczegółach zamówienia). Wymiary całkowite : wys 180cmx szer 100cm gł 52 cm.

  Szafa do samodzielnego montażu.

 • Szafa zamek basic duża

  2,149.00 

  Szafa zamek dla małej królewny lub rycerza w wersji basic. Z ozdobnymi elementami w kolorze. Fronty lakierowane, korpus z białej płyty meblowej. Wewnątrz półki oraz reling na wieszaki. Idealnie pasuje na poddaszach- ozdobne wykończenia z przodu niwelują optycznie skosy. Bardzo pojemna. Wymiary całkowite 180x100x52cm. W kilku wariantach kolorystycznych.

  Szafa do samodzielnego montażu.

 • Szafa dziecięca kamieniczka Basic 3 moduły

  3,299.00 

   Szafa dziecięca kamieniczka, inspirowana wrocławskim rynkiem.  Lakierowane kamieniczki dostępne w wielu wariantach kolorystycznych.   W zestawie znajduje się    moduł o szerokości 60cm (wewnątrz reling na wieszaki i półka), oraz dwa moduły o szerokości 50 cm  (wewnątrz   4 półki).  Wybrane kolory z naszej palety należy wpisać w szczegółach zamówienia.   W kolorze pozostają drzwi. Boki i wnętrza szaf  – białe. 

  Wersje z lakierowanymi bokami i ozdobnymi daszkami dostępne w zakładce   Meble Premium.